1. 12. 2022

Adventní období opět zpestří sváteční speciál ZUBR Maxxim

I letos navařil pivovar ZUBR u příležitosti adventu a vánočních svátků oblíbený čtrnáctistupňový speciál ZUBR Maxxim. Jde o limitovanou edici světlého piva, která se objeví na čepu ve vybraných restauracích a hospodách začátkem prosince.

  „ZUBR Maxxim je nejoblíbenějším a nejprodávanějším speciálem z produkce pivovaru a každoročně uzavírá naši edici pivních speciálů. Je příjemným zpestřením chladných zimních dnů, kdy lidé preferují silnější a plná piva. Hodí se k tradiční české kuchyni včetně smaženého kapra se salátem, takže je také určitě dobrou volnou ke štědrovečerní večeři,“ říká Nataša Rousková, sládková pivovaru ZUBR. A s úsměvem dodává: „Za mě na sváteční tabuli nesmí chybět dobré pivo a Maxxim je degustační lahůdka, která sváteční menu skvěle doplní.“

 ZUBR Maxxim je čtrnáctistupňový speciál zlatavě jantarové barvy se smetanovou pěnou vyrobený dle tradiční receptury klasickým výrobním postupem. V ležáckých tancích zraje toto výjimečné pivo 90 dnů. Díky použití nejkvalitnějších regionálních surovin vyniká pivo jedinečným aroma s lahodnou plnou chutí a příjemnou výraznější hořkostí.

V maloobchodní síti je speciál k dostání v lahvích v balení multipack ZUBR Maxxim po osmi kusech nebo po dvou kusech ve speciální Sládkově výběrové edici společně s dalšími pivy z produkce pivovaru. Exkluzivně v pivovarské prodejně v Přerově lze zakoupit limitovanou edici originálních dárkových lahví s patentním uzávěrem o objemu 0,75 l nebo 2 l s Maxximem v nefiltrované podobě.

Zubr

Bylo Vám 18 let?