23. 4. 2022

Oslava kulatých 150. narozenin pivovaru ZUBR se vyvedla a přilákala 2 500 lidí

Oslava kulatých 150. narozenin pivovaru ZUBR se vyvedla a přilákala 2 500 lidí

V pátek 22. 4. proběhla tradiční narozeninová oslava pivovaru ZUBR, která jako každý rok zahájila festivalovou sezónu. Letos byla výjimečná tím, že pivovar slavil kulatiny 150. výročí od svého založení. Počasí sice oslavám zrovna moc nepřálo, přesto si cestu do pivovaru našlo 2 500 fanoušků dobrého piva. Měli možnost ochutnat nejen tmavý ZUBR Výroční speciál 15 %, ale také další piva z produkce pivovaru. Na čepu byl například letošní vítěz soutěže o Zlatý pohár PIVEX – PIVO 2022 ZUBR Gold a také další oceněná piva ZUBR Grand a ZUBR Gradus. Na závěr oslavy nechyběl ani velkolepý ohňostroj. 

Brány pivovaru se otevřely v 15:30 hodin. O hudební program se postaraly oblíbené skupiny Kameron, Stará dobrá ruční práce, Penzistor a populární kapela Rybičky 48. Na čepu mohli návštěvníci ochutnat širokou nabídku piv z produkce pivovaru, od limitované edice tmavého ZUBR Výročního speciálu 15 % až po čerstvě oceněná piva na degustační soutěži o Zlatý pohár PIVEX- PIVO 2022. Na akci samotné se vypilo úctyhodných 51 hektolitrů piva. 

U příležitosti tohoto významného jubilea jsme návštěvníkům připravili speciální dárek. Ze všech vstupenek jsme vylosovali tři vítězné, které svým šťastným majitelům zajistily výhru v podobě 150 piv zdarma.

Zubr

Bylo Vám 18 let?