14. 4. 2022

Pivovar ZUBR oslaví své 150. narozeniny Výročním speciálem 15,0 %

Pivovar ZUBR oslaví své 150. narozeniny Výročním speciálem 15,0 %

Jako každý rok zahájí festivalovou sezónu v Přerově narozeninová oslava pivovaru ZUBR, která proběhne v pátek 22. dubna 2022 od 15:30 hodin v areálu pivovaru. Letos bude výjimečná tím, že pivovar slaví 150. výročí od svého založení. Návštěvníci se mohou těšit na novinku v podobě tmavého piva ZUBR Výroční speciál 15,0 %, který byl uvařen k příležitosti 150. narozenin. Kromě širokého sortimentu piv z produkce pivovaru na ně čekají také soutěže a bohatý hudební program, který zakončí koncert populární kapely Rybičky 48.


Brány pivovaru se návštěvníkům otevřou v pátek 22. dubna 2022 v 15:30 hodin. O hudební program se letos postarají oblíbené skupiny Kameron, Stará dobrá ruční práce, Penzistor a zlatým hřebem večera budou Rybičky 48.


„Letošní kulaté 150. výročí položení základního kamene pivovaru oslavíme tradičně s našimi fanoušky a příznivci dobrého piva. Kromě široké nabídky piv, včetně těch čerstvě oceněných na degustační soutěži o Zlatý pohár PIVEX, a bohatého hudebního programu jsme pro návštěvníky opět přichystali narozeninový dárek v podobě neomezené konzumace alkoholických a nealkoholických nápojů z produkce pivovaru, která je již zahrnuta v ceně vstupenky,“ zve na oslavu Kateřina Vilímová, brand manažerka značky ZUBR.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji za 350 Kč v podnikové prodejně pivovaru nebo online a na místě pak za 400 Kč.


Kromě piv ze stálého sortimentu si mohou návštěvníci vychutnat také novinku v podobě tmavého piva ZUBR Výroční speciál 15,0 %, který byl uvařený pouze pro tuto výjimečnou příležitost oslavy 150 let výročí pivovaru a je dosud nejsilnějším speciálem z jeho produkce.


„Protože je pro nás 150. výročí výjimečnou událostí, přáli jsme si, aby byl také náš narozeninový speciál výjimečný. Jedná se o silné tmavé pivo typu porter, které zaujme svou plností s charakteristickými rysy jednotlivých druhů sladů – českého, mnichovského, karamelového a barevného. Právě ty dodávají pivu výraznou tmavou barvu a spolu s několika odrůdami českého chmele i harmonickou chuť, hustou pěnu a dobrý říz. Tento jedinečný speciál s 6,5 % alkoholu kvasí v otevřených kádích a zraje v ležáckém sklepě 100 dní při nízké teplotě, což mu dodává jeho lahodnou a plnou chuť,“ popisuje novinku v nabídce Nataša Rousková, sládková pivovaru ZUBR.


ZUBR Výroční speciál 15,0 % právě míří do distribuce a k dostání bude v čepované podobě ve vybraných pivnicích a restauracích zejména na střední Moravě až do vyprodání zásob. V podnikové prodejně pivovaru si lze zakoupit také limitovanou edici dárkového balení tohoto speciálu v 0,75 l lahvi s patentním uzávěrem.

Zubr

Bylo Vám 18 let?