Řidič nákladní dopravy

V současné chvíli nabízíme volnou pracovní pozici na HPP Řidič nákladní dopravy.

Náplň práce:
- nakládka, přeprava a složení hotových výrobků u zákazníků
- přepravy v rámci interní logistiky a mezi pivovary

Požadavky na uchazeče:
- řidičské oprávnění sk. C
- profesní průkaz výhodou, možnost rozšíření
- dobrý zdravotní stav bez omezení
- zodpovědnost, spolehlivost, příjemné vystupování
- fyzická zdatnost, manuální zručnost
- praxe výhodou
Tato pracovní pozice není z důvodu občasné manipulace s břemeny o hmotnosti řádově desítek až set kg pro ženy vhodná. (omezení vyplývající ze Zákoníku práce)

Nabízíme:
- nástup možný IHNED, práce na HPP
- jednosměnný provoz (Po – Pá)
- náborový příspěvek
- motivující finanční ohodnocení
- příspěvek na stravování a k penzijnímu připojištění
- 5 týdnů dovolené
- firemní benefity
- místem výkonu práce: výrobní závod pivovar ZUBR
- kontaktovat nás mohou i zájemci ŘP sk. B  (možnost rekvalifikace na řidičské oprávnění sk. C)

V případě zájmu o uvedou pracovní pozici nás neváhejte oslovit a zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení  Pivovary CZ Group a.s., Komenského 3622/33a, 750 02 Přerov I-Město, e-mail: zdrahalova@zubr.cz
Bližší informace:
M. Janušík - vedoucí dopravy, tel: 724 776 690
P. Zdráhalová – personální oddělení, tel: 724 776 667
Zubr

Bylo Vám 18 let?