27. 4. 2024

Na oslavu 152. narozenin pivovaru Zubr zavítalo přes 1 500 návštěvníků

Přerov, 27. 4. 2024: Festivalovou sezónu odstartovala v pátek 26. dubna oslava 152. narozenin pivovaru Zubr. I přes chladnější počasí si přišlo do areálu pivovaru užit tradiční dubnovou oslavu plnou piva a skvělé zábavy přes 1 500 návštěvníků, kteří během prosluněného odpoledne vypili úctyhodných 9 500 vychlazených půllitrů piva.

Brány pivovaru se návštěvníkům otevřely ve 14:30 hodin a o hudební program pod širým nebem se letos postaraly oblíbené kapely Wohnout, Reflexy, Pirillo, Bastard nebo Gabrielau V.G. „Velmi mě těší, že ani chladné počasí v uplynulých 14 dnech neodradilo příznivce našeho piva, aby s námi přišli v takto hojném počtu oslavit 152. výročí položení základního kamene pivovaru. Jsem moc ráda, že se počasí nakonec umoudřilo a spolu s našimi fanoušky jsme si mohli užít příjemné páteční odpoledne“, říká Kateřina Vilímová, brand manažerka pivovaru Zubr a s úsměvem dodává: „oslava narozenin pivovaru je dnes tradicí nejen pro nás, ale i pro naše fanoušky, se kterými se při této příležitosti každý rok velmi rádi setkáváme.“

Z výčepních kohoutů se již tradičně čepovala nefiltrovaná 4x chmelená jedenáctka ZUBR Grand přímo z ležáckého sklepa. Ta byla začátkem dubna vyhlášena absolutním vítězem degustační soutěže o Zlatý pohár PIVEX – PIVO 2024 a spolu s ní v této prestižní soutěži zabodovala i piva ZUBR Gold a ZUBR Gradus, která zvítězila ve svých kategoriích a také nechyběla na čepu. O zpestření pivního sortimentu se postarala speciální piva z programu Sládkův Tip a nealkoholická piva Holba Nealko a Litovel Pomelo.

Zubr

Bylo Vám 18 let?